Studievereniging voor Utrechtse neerlandici

Cum grano salis

Awater kent sinds een paar jaar een mannendispuut. Wij mannelijke Awateraars delen namelijk allemaal hetzelfde gevoel: we worden binnen deze studievereniging overklast door het vrouwelijke schoon. Het is tijd voor tegenwicht. De naam van het dispuut zegt het al; wij nemen dit dispuut met een korreltje zout. Mannelijke Awateraars die het allemaal goed met elkaar kunnen vinden, maar elkaar vrij weinig spreken tijdens colleges, dat klinkt niet juist. Het dispuut is hier de oplossing voor. We zullen dit jaar met een groep mannen eens in de zoveel tijd een activiteit organiseren. Elke man heeft evenveel inspraak in deze activiteiten. Lijkt het je leuk om mannelijke Awateraars te leren kennen en om eens gezellig een biertje te drinken en andere mannelijke activiteiten uit te oefenen? Meld je dan aan voor dit dispuut!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E-mail: CGS@svawater.nl

Vragen over de studie Nederlands? Of wil je samenwerken met Awater? Stuur ons een mail!