Met Man & Macht 2 (1)

Eindelijk is het zover: de nieuwe Shakespeare is opgestaan! En hij is Nederlands! Jibbe Willems neemt na 401 jaar het stokje over. In Utrecht gaat hij samen met theatermaker Greg Nottrot de uitdaging aan om een reeks moderne koningsdrama’s te ontwikkelen; nieuw wereldrepertoire. Van 17 t/m 21 oktober 2017 bezetten zij het Utrechtse stadhuis en heeft het publiek de kans om de eerste schetsen van deze meesterwerken te aanschouwen. Schuif aan, zie De Nieuwe Bard live aan het werk en aanschouw de eerste schetsen van een splinternieuwe openingsmonoloog, sonnet of sterfscène.

Voor Awater leden heeft het NUT (Nieuw Utrechts Toneel) een speciale korting: je kan al voor 10 euro naar deze voorstelling (normaal 16 euro)! Ga naar: https://nieuwutrechtstoneel.nl/winkel/product/tickets-met-man-macht/. Kies een datum en vul de code AWATER in om je korting te verzilveren.