Vacature taalcontroleur – AthenaSummary

CoverSummary

AthenaSummary is op zoek naar studenten Nederlandse taal die het leuk vinden om tegen betaling studieondersteunend materiaal te controleren. Deze werkzaamheden kunnen vanuit huis worden verricht en ook de werktijden mogen zelf worden ingedeeld, zolang afgesproken deadlines maar worden gehaald

AthenaSummary is een jong bedrijf wat samenvattingen produceert voor verschillende academische studies. Wij hechten veel waarde aan de kwaliteit van onze producten, Nederlandse taal speelt hierin een grote rol.

Dus wil jij werken aan je cv en daarnaast een bijdrage leveren aan de totstandkoming van studieondersteunend materiaal wat door honderden studenten in Nederland wordt gebruikt? Stuur dan uiterlijk 1 oktober een mail met je cv naar hidde.bruinsma@athenasummary.nl

Vind ons op Facebook: https://www.facebook.com/athenasummary/