House of Tenders is op zoek naar een Junior Planschrijver!

Maak jij voor al je taken een strategisch aanvalsplan , verbeter jij al je vrienden in hun taalgebruik, denk je kritisch na en waren jouw spreekbeurten vroeger tot in de puntjes verzorgd? En, heb je net je diploma? Lees dan even verder!

 

House of Tenders groeit en is op zoek naar een Junior Planschrijver. House of wat? Wij zijn een branche-onafhankelijk tenderbureau. Bedrijven komen bij ons om hun tenders (aanbestedingen) te winnen, dankzij een loeistrak plan van jouw hand. Onze tenders variëren van drukwerk voor de Belastingdienst tot de aanleg van een duurzaam warmtenet. Als planschrijver haal jij het onderste uit de kan en streef jij samen met onze klanten naar een goede aanpak voor iedere opdracht. Alles zet jij op papier in een winnend EMVI-plan. Niet te vergeten, dat doe je niet alleen. Je werkt samen met een jong team in ons mooie kantoor in de Utrechtse binnenstad. Ben jij op zoek naar een afwisselende baan met veel flexibiliteit en altijd een uitdaging? Dan ben je aan het juiste adres: https://houseoftenders.nl/over-ons/vacatures/vacature-junior-planschrijver/