Vakblad Dental Tribune zoekt journalistiek en redactioneel talent! 

Heb je een vlotte pen en wil je proeven aan het redactiewerk voor een veelgelezen vakblad? Meld je dan aan als studentredacteur bij Dental Tribune! Dental Tribune is een van de meest gelezen nieuwsplatforms voor de mondzorg, bestaande uit een krant, nieuwsbrief, website en social media. Als studentredacteur houd je je bezig met artikelen schrijven en/of redigeren, rubrieken samenstellen en eventueel interviews afnemen. Het redactiewerk kun je vanuit huis doen en je werkt binnen een jong en enthousiast team. Voorkennis van de mondzorg is niet nodig, een beetje affiniteit is natuurlijk wel handig. Interesse in deze leuke en flexibele bijbaan van 4-16 uur in de week? Neem voor reacties en vragen contact op met de redactie via redactie@dental-tribune.nl.