Stageplek planschrijver voor student Nederlands

Zit jij in de laatste fase van je bachelor of volg je een master? Wil je jouw kennis van het Nederlands toepassen in de praktijk en winnende plannen voor aanbestedingen leren schrijven? Dan is House of Tenders op zoek naar jou als stagiair.

 

Over House of Tenders

Aanbestedingen winnen doen we al meer dan 10 jaar lang. Wij voegen waarde toe aan andere branches omdat we weten hóe we een tender moeten winnen. De inhoud is vaak anders, de criteria waar je op moet scoren zijn vaak hetzelfde. Wij zijn sterk in analyseren, processen eenvoudig weergeven en SMART opschrijven van maatregelen. Wij richten ons op tenders waarbij het kwaliteitsplan doorslaggevend is om de aanbesteding te winnen.

Wat bieden wij:

  • 3 tot 5 maanden werkervaring opdoen, fulltime of parttime,
  • vanaf februari 2019.
  • Je maakt kennis met het vak van planschrijver: je schrijft mee aan plannen of levert plannen zelfstandig op.
  • Aandacht voor je professionele ontwikkeling van je stagebegeleider.
  • Doorloop je een goede stage? Dan is er de mogelijkheid om bij House of Tenders te starten in een baan.
  • Stagevergoeding van 300 euro per maand.
  • Iedere week vers fruit & bij winst van een tender vieren we dat met champagne.

Geïnteresseerd? Stuur je CV en een korte motivatie op naar info@houseoftenders.nl

Meer weten? Kijk op www.houseoftenders.nl