Vakbladen Dental Tribune en De Tandartsassistent zoeken redactioneel en journalistiek talent! 

Heb je een vlotte pen, kun je accuraat werken en wil je proeven aan het redactiewerk voor veelgelezen vakbladen? Meld je dan aan als studentredacteur bij Dental Tribune en De Tandartsassistent! Dental Tribune en De Tandartsassistent zijn vooraanstaande nieuwsplatforms voor de mondzorg, bestaande uit een krant, nieuwsbrief, website en social media. Als studentredacteur houd je je bezig met nieuwsbrieven samenstellen, socialmediakanalen beheren, artikelen schrijven en/of redigeren en eventueel korte interviews afnemen. Het redactiewerk kun je vanuit huis doen en je werkt binnen een jong en enthousiast team. Voorkennis van de mondzorg is niet nodig, een beetje affiniteit is natuurlijk wel handig. Interesse in deze leuke en flexibele bijbaan van 3-16 uur in de week? Neem voor reacties en vragen contact op met de redactie via redactie@dental-tribune.nl.